Naujienos  

                                   Jaunasis metų CEO

Transformuojantis verslui keičiasi ir  įmonių vadovų vaidmuo. Šiuolaikiniai vadovai mažiau nurodinėja ir daugiau padeda darbuotojams siekti tikslų. O tam vadovai privalo turėti daug skirtingų įgūdžių bei nuolat tobulėti.
Įmonės veiklos rezultatai – tik viena vadovo vertinimo kriterijų sudedamoji dalis. Ne mažiau svarbios sritys yra tvaraus verslo užtikrinimas, socialinė atsakomybė, darbo aplinkos formavimas ir ilgalaikė strategija bei sprendimų priėmimas kritinėse situacijose.
„Verslo žinių“ ir „Nordeos“ surengtų Lietuvos verslo lyderių apdovanojimų metu vertinami vadovai, sukūrę daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.
MDI Transport komanda didžiuojasi savo vadovu, kuris buvo išrinktas iš tūkstančio įmonių sąrašo ir  jau 10 metų sėkmingai vadovauja įmonei ir buvo nominuotas įmonės Jaunojo metų CEO titulu.
UAB „MDI Transport“ komanda didelių šuolių nesiekia – geriau mažiau, bet stabiliai.

                                      MDI Transport jau 10 metų!

 

Per 10 įmonės gyvavimo metų esame susidūrę su visokiomis kliūtimis mūsų kelyje, kurias įveikėme drauge. Buvo ir gerų, ir blogų akimirkų, kurios skatino mus augti ir tobulėti.

Mums būtų neįmanoma pasiekti to, ką esame šiandien pasiekę be mūsų partnerių. Mūsų raktas į sėkmę per visus šiuos metus buvo mūsų klientų poreikių tenkinimas. Kokybė ir pagarba atvedė mus ten, kur esame dabar!

Kelias ne visada yra sklandus ir tiesus, bet bendradarbiaudami mes rasime tinkamą kelią, o jei jo nerasime, mes jį nutiesime!

 

Dėkojame, kad esate kartu su mumis!  

MDI Transport komanda.

,,MDI Transport” komanda skatina saugoti gamtą

 

 

Mūsų įmonėje tapo tradicija kiekvienais metais prisidėti prie akcijos „Darom“.

  Prie gamtos saugojimo gali prisidėti kiekvienas tinkamai rūšiuodamas šiukšles. Tai padaryti galite priduodami stambias atliekas tokias, kaip statybinės medžiagos, automobilių padangos, baldai ir kt.  nemokamuose šiukšlių surinkimo aikštelėse, kurių šiuo metu Lietuvoje yra nemažai. Nemokamų šiukšlių surinkimo aikštelių Vilniuje sąrašą galima rasti Vilniaus miesto savivaldybės internetinėje svetainėje http://www.vilnius.lt/index.php?292514129 . Taip pat norintiesiems rūšiuoti šiukšles yra pastatyti tam skirti konteineriai: popieriui, plastmasei bei stiklui.

   MDI Transport darbuotojai žino apie šiukšlių pridavimo bei rūšiavimo galimybes ir noriai prisideda prie gamtos tausojimo. Todėl skatina ir kitus būti neabejingiems aplinkai, kurioje gyvena ir nemėtyti šiukšlių bet kur.

UAB „MDI Transport“ pateko į Top 10 aktyviausių įmonių Trans.eu

sistemoje 2016 m.

 

Mūsų įmonė užėmė 6 vietą Top 10 aktyviausių Lietuvos transporto įmonių Trans.eu sistemoje 2016 m.

TOP10 sąrašas sudaromas pagal aktyvumo indeksą. Kiekviena įmonė Trans.eu sistemoje surenka taškų sumą už:

1) laiku vykdomus mokėjimus;

2) teigiamų atsiliepimų skaičių;

3) paskelbtų pasiūlymų ir sudarytų sandorių santykį;

4) už patikimumą.

Duok žmogui žuvį ir jis bus sotus dieną, duok meškerę ir jis bus sotus visą gyvenimą

 

,, Duok žmogui meškerę, o ne žuvį“  – būtent šia mintimi vadovavosi MDI komanda manydama, kad tai yra geriausias būdas išugdyti mokantį mąstyti bei sugebantį savimi pasirūpinti žmogų. Todėl nusprendė prisidėti prie 9-10 klasių moksleivių verslumo ugdymo, padovanodama vienai iš mokyklų valstybės nefinansuojamų ekonomikos vadovėlių, kurie padės skatinti moksleivius savarankiškai mąstyti, geriau suprasti ir kritiškai vertinti ekonominius reiškinius, su kuriais susiduriama kasdien.

„Ekonomika per 31 valandą” — tai Lietuvos laisvosios rinkos instituto išleistas ekonomikos vadovėlis, kuris buvo pripažintas geriausiu projektu pasaulyje ir 2016.11.10 Niujorke apdovanotas prestižiniu Templeton laisvės apdovanojimu ir 100 tūkst. JAV dolerių premija. Šis apdovanojimas skiriamas kartą per metus už indėlį skatinant laisvės idėjas, inovacijas ir žmonių veiklumą.