Paslaugos  
  • Krovinių pervežimas
  • Krovinių judėjimo kontrolė
  • Logistikos paslaugos
  • Pavojingų (ADR) krovinių pervežimas
  • Sandėliavimo paslaugos

 

Krovinių pervežimas

Tarptautinis krovinių pervežimas sausumos transportu reikalauja daug įvairių sričių žinių. Mūsų komanda turi didelę patirtį krovinių transportavime, o tai suteikia garantijas klientams, kad jie gaus profesionalias krovinių pervežimo paslaugas. Ekspeditorius pasirūpina ne tik krovinių pervežimo organizavimu, bet ir padeda dokumentų rengime, palaiko ryšį su vairuotojais, stebi krovinių padėtį keliuose, padeda išrinkti finansiškai naudingiausius sprendimus

Galime pasiūlyti Jums reikiamą transportą

  • Šaldytuvai 13.6 x 2.48 x 2.60 (22 t.)
  • Tentai 13.6 x 2.48 x 2.60 (24 t.)
  • Didžiakubės 7.8 x 2.5 x 2.95 – 7.72.5 x 2.95 (20 – 22 t.)
  • Mažatūrės 7.2 x 2.48 x 2.2 (6 t. daliniai kroviniai)

Plačiau apie krovinių pervežimą >>>

Krovinių judėjimo kontrolė
Atsakingas poziuris i klientą suformavo aukštus aptarnavimo standartus, kurie užtikrina pačią aukščiausią krovinių gabenimo kokybę.
Kiekvienas krovinys yra nuolat stebimas ir sekamas. Todėl nuolat žinome krovinio lokacijos vietą ir galime užtikrinti visų gabenamų krovinių saugumą. Taip pat nuolat dalinamės svarbiausia informacija su jumis.

Mūsų naudojama krovinių judėjimo kontrolės sistema leidžia daryti įvairias analizes, kaupti duomenis, kad ateityje būtų pasirenkami tik patys naudingiausi ir efektyviausi logistikos sprendimai bei siūlomos tik kokybiškos logistikos paslaugos mūsų klientams.

Plačiau apie krovinių judėjimo kontrolę >>>

Logistikos paslaugos

Logistikos paslaugos susideda iš veiklos procesų komplekto, kurį sudaro tinkamo sausumos transporto ir geriausio krovinio transportavimo maršruto parinkimas, krovinių pervežimo stebėjimas, dokumentų rengimas ir pastovus bendravimas su klientais.

Siūlome ne tik krovinių gabenimą, kuris reikalauja elementarios kontrolės, informacijos ir saugumo. Atsakingai vykdome kompleksines transporto paslaugas, tokias kaip: krovinių perkrovimai į kitas transporto priemones, muitinės formalumų tvarkymas, patogiausio maršruto bei transporto tipo parinkimas, konsultacija, dokumentų pildymas, individualių sutarčių/projektų rengimas ir vykdymas.

Plačiau apie logistikos paslaugas >>>